Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt, 17 paź 2017, 05:02

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Jaki parking przy lotnisku Chopina 
Autor Wiadomość
Leci
Leci

Hej dziewczyny. Lecimy w czerwcu z mężem w podróż poślubną i jestem na etapie szukania jakiegoś parkingu , na którym przy lotnisku można byłoby zostawić auto. Macie może jakieś propozycje gdzie?

Pn, 4 kwi 2016, 13:41
Leci
Leci

Jest sporo parkingów ale nie zostawiajcie auta tam gdzie jest jedynie tanio bo parking może być sporo oddalony no i tym samym będziecie długo czekali na transfer. Dobrą ofertę ma moim zdaniem Start parking: https://www.startparking.pl/ . Zerknij sobie. Kilka razy już tam zostawialiśmy samochód jak lecieliśmy na wakacje a dowiedzieliśmy się o nich od biura podrózy.

W naszą pierwsza podróż lecieliśmy z Neckermanem i oni właśnie doradzili nam gdzie zostawić auto. Obecnie organizujemy sobie takie wyjazdy sami ale z parkingu korzystamy tego samego bo ma dobra lokalizację.

Wt, 5 kwi 2016, 05:18
Nowicjusz
Nowicjusz

W okolicy jest ich pełno. Sama wybrałabym najtańszy 8)

Pn, 24 paź 2016, 18:16
Nowicjusz
Nowicjusz

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić parking na Gałczyńskiego 16 w Raszynie.
I cóż, że może dalej niż inne przecież Cię dowiozą i odbiorą z lotniska.
Ostatnio zaparkowałam autko na 3 tygodnie. A po przylocie dałam szybki sygnał, że i nim się dobrze pożegnałam z niezawodną współtowarzyszką, busik był w sektorze IV co by mnie dowieźć na parking. Pan zapewnił mnie również, że w przypaku problemów z uruchomieniem silnika kompletnie nie mam co sobie zawracać głowy pierdołami, albowiem osobiście mi pomoże.
Więc śmiało.

Cz, 17 lis 2016, 15:14
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]