UWAGA NA: SERWIS WESELNY- ANNA KANIA !!! - Ścinawa

"Czarna lista" - pomóż uniknąć rozczarowań...

Moderatorzy: Apis, Ptysia

UWAGA NA: SERWIS WESELNY- ANNA KANIA !!! - Ścinawa

Postprzez dziennikarz » Cz, 18 sie 2016, 19:47

Poniższą opinię, informację zamieszczam ku przestrodze i nie nacinaniu się kolejnych młodych par chcących zorganizować własne wesele przy pomocy usług oferowanych przez Annę Kanię i jej firmę. Powyższa firma założona przez wyżej wymienioną Panią : sprzedaje jedzenie, ciasta weselne do zaprzyjaźnionych sklepików zamiast podać wszystkie opłacone przez rodziców młodej pary i parę młodą jedzenie, ciasta przygotowane dla gości weselnych. Na stołach gości weselnych znalazły się - ochłapy tzn.- tylko część jedzenia, które powinno się znaleźć na stołach za nie małą stawkę na jednego gościa weselnego (część jedzenia było rodem jak zamrożone i odgrzane z poprzedniego wesela bo uzgodnione i spisane wcześniej przed uroczystością menu częściowo się nie zgadzało - część z potraw mięsnych była dość twarda, trudna do pogryzienia, pałki/udka z kurczaka były w ogóle nie oczyszczone z piór przez kucharki przed pieczeniem dzięki temu na udkach odstawały piórka dochodzące nawet do ok 2 cm). Przez całe wesele i poprawiny stały półmiski z tymi samymi zeschniętymi wędlinami - po mimo wielokrotnych zapewnień, że wszystkie wędliny, przystawki itd. będą świeże zarówno na weselu jak i poprawinach a nie pozostawione na stołach z ewentualnym uzupełnieniem braków. Tort weselny podano dla gości po ok 2h od dostarczenia na zaplecze. W skutkach było to opłakane, ponieważ po ok 2h stania tortu na zapleczu bez włożenia do lodówki/chłodni, tort roztopił się, był problem z pokrojeniem, porcjowaniem, przypominał jakąś gamołę na talerzyku. Napoje, soki miały być na zapleczu a na stołach wszystkich gości widniały puste dzbanki i obsługa której nie można było się doprosić o ich napełnienie - notabene w napoje, soki zaopatrywała również w/w Pani i jej firma obsługująca rzekomo kompleksowo wesela. Obsługa kelnerska w praktyce nie istniała - działała z dużą opieszałością, goście weselni nie mogli się o cokolwiek doprosić - na stołach widniały stosy brudnych naczyń, resztek z jedzenia a kucharki i kelnerki niemal na okrągło siedziały nawet nie w kuchni a na tarasie nie opodal pomieszczeń kuchennych oraz paliła papierosy, popijając soki. Pomiędzy kuchnią (kucharkami, kelnerkami) a orkiestrą nie było jakiegokolwiek zgrania, komunikacji między sobą aby wydawanie, roznoszenie potraw przebiegało sprawnie - każdy robił na własną modłę zamiast to co było wcześniej ustalone i zapisane.
Zdecydowanie nie polecam usług Anny Kani, które dotyczą organizacji przyjęcia weselnego - no chyba, że chcecie sobie zafundować za własne, ciężko zarobione pieniądze w błoto i mieć totalny koszmar weselny. Taki koszmar przeżyłam podczas kilku wesel, na których byłam a ich oprawę organizowała w/w Pani. Ponadto mogę dodać, że jest to pani, od której ciężko cokolwiek wyegzekwować (ustalenia pisemne są nagminnie łamane a klient i jego potrzeby ignorowany). Podczas uroczystości weselnej i poprawin Pani Anna Kania, która powinna być obecna na sali i zarządzać kuchnią, obsługą kelnerską aby wszystko działało sprawnie pojawiła się jedynie na niecałe 30 min po czym w pośpiechu znikła. A wszystko dlatego, że organizuje po kilka imprez, wesel jednocześnie ( w jednym dniu) i niczego, żadnego nie jest w rezultacie dobrze dopilnować, zorganizować - nie ma jak chwytanie wszystkich srok za ogon jednocześnie.
Z tego co mi wiadomo jadłospisu również nie można się doprosić w formie pisemnej przy kilku spotkaniach i kilkukrotnych telefonach z przypomnieniem o ten jakże istotny element każdego przyjęcia. Młode pary są stawiane przez Panią A. K. pod ścianą w ostatniej chwili , która jak mantrę recytuje słowa pt. ,,standard weselny" - pod którym nie wiadomo co się kryje - a jak się nie podoba to ,,sami coś zaproponujcie,, ,,to co wy chcecie" itp. - przez które jak wiadomo trudno się przebić aby uzyskać jakąkolwiek konkretną informację. Ta Pani ma również w ofercie dekorowanie sali - w tej kwestii pozostawia również wiele do życzenia, ponieważ aby sala była chociaż w 60% udekorowana tak jak chcą państwo młodzi muszą sami wszystkiego dopilnować będąc osobiście - bo inaczej mogą przeżyć niemałe i negatywne rozczarowanie ustalonego wystroju, dekoracji sali. Ponad to w/w Pani w kontakcie bezpośrednim w stosunku do klientów zachowuje się w sposób arogancki a nawet wyjątkowo bezczelny, manipuluje ludźmi ich emocjami.
Powyższa opinia o działalności w/w Pani powstała w oparciu o liczne, skrupulatne obserwacje, wywiady - również własne doświadczenia - oraz poufnie udzielone informacje różnych osób.
dziennikarz
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 17 sie 2016, 17:30

Powrót do Nie polecam...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość